atolye-yazisiz

Atölye Ve Eğitimler

  • Strateji Atölyeleri

Stratejik planlamadan, yaratıcı brief vermeye, inovasyondan marka değer teklifi oluşturmaya kadar bir birinden farklı ve özel atölyelerimizle size ve ekiplerinize ışık tutuyoruz.

  • Pazarlama Atölyeleri

Kadınlar, erkekler, gençler ve çocuklar birbirinlerinden çok farklı hedef kitleler. Bu farklı müşteri gruplarına özel olarak oluşturulmuş atölyelerimizle markanızın hedef kitlesi ile daha etkin şekilde buluşmasına yardımcı oluyoruz.

  • Dijitalde Marka Yönetimi Eğitimi

Markanız dijitalde nasıl başarılı olur? Markanızın dijital dönüşümü ve yönetimi konularının olduğu eğitimimizle dijital dünyaya daha hazırlıklı olacaksınız.

  • İçerik Atölyesi

İçerik nasıl üretilir? Markanızın içerik stratejisi nasıl hazırlanır? Sosyal medya stratejisi nasıl yapılır? Tüm bu soruların cevaplarını bulacağınız içerik atölyesi ile dijitalde daha güçlü olacaksınız.

ÜCRETSİZ BİLGİ FORMU

Markanızın değişen çağa uyum sağlamasını, fırsatları değerlendirmesini ve dijitali daha etkin kullanmasını istiyorsanız, size destek olabiliriz.

Adınız

Email

Telefon

İletiniz

 

Markafikirleri, çağı yakalayan, yeni nesil bakış açısına sahip bir anlayışla marka yönetimi, dijital, iş dünyası hakkında içerikler üreten fikir ve danışmanlık platformudur. Değişen çağa uyum sağlamak, fırsatları değerlendirmek ve dijitali etkin kullanmak isteyenler markalar için bilgiler paylaşır. Eğitim ve Danışmanlık ile ilgili iletişime geçmek için Tıklayın...

Bir Cevap Yazın